ارتودنسی تک دندان حرفه ای

قیمت کامپوزیت دندان در خرم اباد
قیمت کامپوزیت دندان در خرم اباد
ژانویه 1, 2022
ارتودنسی تک فک
درمان ارتودنسی تک فک
آوریل 18, 2022

ارتودنسی تک دندان حرفه ای

ارتودنسی تک دندان حرفه ای

ارتودنسی تک دندان حرفه ای

در این مطلب می خواهیم در مورد ارتودنسی تک دندان حرفه ای ، یک راه حل عالی و آسان برای دندان کج افراد پیشنهاد دهیم و شرایط آن را برایتان توضیح دهیم .
گاهی اوقات افراد دارای دندان های سالم مرتبی هستند، اما فقط یک دندان یا دندان های نیش آن ها کج درآمده است و مورد آزار و اذیت افراد یا به هم زدن لبخند زیبای آن ها می شود. همچنین این مسئله موجب کاهش اعتماد به نفس این افراد و خجالت کشیدن آن ها در لبخند زدن می شود.
افراد تصور می کنند که برای یک دندان کج راهی وجود ندارد و یا نمی دانند چه اقدامی کنند. در ادامه این مطلب می خواهیم این راهکار بی نظیر را برای شما معرفی کنیم.
ارتودنسی تک دندان
برای اصلاح یک دندان کج و زیبا سازی آن راهکاری به نام ارتودنسی تک دندان توسط  متخصص ارتودنسی خرم آباد  وجود دارد. بله درست فهمیدید ارتودنسی تک دندان ، این ارتودنسی به گونه ای روی دندان ها طراحی و قرار داده می شود که روی آن دندان کج تمرکز کند و آن را اصلاح کند.

مشکلات ناشی از کج بودن یک دندان

کج بودن یکی از دندان های افراد گاه مشکلاتی را به وجود می آورد که شاید بسیاری از شما از آن مطلع نباشید. برخی از این مشکلات عبارتند از:
• دندان کج باعث کاهش اعتماد به نفس فرد می شود
• دندان کج باعث زشت شدن لبخند و خجالت کشیدن فرد از لبخند زدن می شود
• دندان کج فرد ممکن است باعث ایجاد مشکل در صحبت کردن فرد بشود
• فشار آوردن دندان کج بر دیگر دندان ها

حتی این روش هم ممکنه!

روشهای انجام ارتودنسی تک دندان

برای انجام ارتودنسی تک دندان دو روش مختلف وجود دارد که با توجه به شرایط فرد یکی از روش ها انتخاب می شود. این دو روش عبارتند از:
1. ارتودنسی تک دندان به صورت ثابت: ارتودنسی تک دندان به صورت ثابت یعنی، ارتودنسی فرد تا زمان معینی به صورت ثابت و بدون تحرک بر روی دندان خواهد ماند و فرد قادر به برداشتن ارتودنسی خود نخواهد بود.
2. ارتودنسی تک دندان به صورت متحرک: یکی دیگر از روش های ارتودنسی تک دندان، انجام ارتودنسی متحرک می باشد در این روش فرد می تواند ارتودنسی متحرک را ساعاتی در دهان نگه دارد و سپس مواقعی که می خواهد آن را از دندان خارج کند.استفاده از این ارتودنسی باید به صورتی که پزشک توصیه کرده است باشد تا بتواند تاثیر خود را بر روی دندان کج بگذارد.

مزایای ارتودنسی یک دندان کج

• زیبایی دندان ها و مرتب بودن همه آن ها
• داشتن لبخند زیبا و با اعتماد به نفس بالا
• روش آسان و کم هزینه
• بدون درد و عوارض
برای انجام ارتودنسی تک دندان به پزشک متخصص و مورد اعتماد مراجعه کنید تا بتواند ارتودنسی بی نقص و مطلوبی برایتان به ارمغان بیاورد و شما در سریعترین زمان ممکن نتیجه بی نظیر آن را مشاهده کنید.
با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های مختلفی برای دندانپزشکی و درمان دندان افراد به وجود آمده است. توصیه ما به شما عزیزان این است که بهترین پزشک را برای درمان دندان های خود انتخاب کنید و درمان خود را به تعویق نیندازید تا همیشه زیبا و با اعتماد به نفس در جمع دوستان و جامعه حضور پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button